Mësuesja 31­ vjeçare seks me nxënësin në dush: Ishte shpërblimi që ai të mësonte!

Një shpërblim seksual që ta detyronte të studionte. Kjo është metoda e zgjedhur nga një mësuese 31­vjeçare për të ndihmuar nxënësin e saj 16­ vjeçar,

February 13, 2015 Kuriozitete, Lajme Te Moqme
0 Comments Off

Miliarderja e merzitur nga luksi, dua të jetojë si lypëse!

Mund të duket çudi por nganjëherë edhe të pasurit mund të mërziten nga luksi i tepërt. Nganjëherë edhe ata mund të duan të jetojnë ndryshe.

February 11, 2015 Kuriozitete

“Vajza e vogël shtatëzanë”, shokoi të gjithë (Video)

Të gjendesh ne këto situata të tilla nuk është aspak e këndshme madje ndonjëherë është shokuese dhe e habitshme, shkruan TetovaSot. Kalimtarët nuk mund të

February 11, 2015 Kuriozitete, Lajme Te Moqme
djaloshiii Comments Off

Femija e shqiptarit të Kosovës në duart e policit Serb (Video)

Femija e shqiptarit të Kosovës në duart e policit Serb (Video)

February 10, 2015 Lajme
Brravoo Labi Comments Off

Labi tregohet solidar, ndihmon familjen skamnore (Video)

Këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri ka dhuruar 1000 euro, 500 kg miell si dhe disa gjëra ushqimore familjes së Qazim Abazi nga Hani i

February 10, 2015 Lajme
Hajniiii Comments Off

Ja Çfarë thojn Hajnat për Kosovarët që po hikin në Hungari

Me të vërtet kta jan hajnat më të mëdhej të kosovës Hashim thaqi dhe Isa Mustafa jan organizator që po ikin Kosovarët për në Hungari

February 10, 2015 Lajme
Legendaaa Comments Off

Sepse gjaku im është gjak shqiptari ,ja cfar ndodhi në Amerikë (Video)

Sepse gjaku im është gjak shqiptari ,ja cfar ndodhi në Amerikë (Video)

February 10, 2015 Sport

Propozimi me i trent per martesë(video)

Nje propozim shume interesant per martesë.Nuk dihet vendi i ngjarjes,por nga videoja duket shume interesante.Djaloshi dashnores i pregadite nje surprizë te rrezikshme duke organizuar shoqerine

February 10, 2015 Kuriozitete, Lajme Te Moqme

Ishte fshehur për 46 vite: Zbulohet “çanta e fshehtë” e njeriut që i pari shkeli në hënë! (Foto)

Njeriu i parë që ka vënë këmbët në hënë kishte një sekret që është zbuluar vetëm kohët e fundit. Kjo u zbulua nga e veja

February 10, 2015 Kuriozitete, Lajme Te Moqme
Back to Top Copyright © 2014 - LajmPress. All rights reserved.